ارسال پوسترهای جشنواره ملی « نقاشی خط آیات» به سراسر کشور

حسین دشتی، مسئول اداره قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد با اشاره به مراسم رونمایی پوستر جشنواره ملی « نقاشی خط آیات» با حضور سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزدگفت: این پوستر به منظور بهره برداری به ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ها ارسال شد.

 

وی افزود: جشنواره ملی نقاشی خط با عنوان « آیات » به میزبانی یزد به شیوه های بداهه، ترسیمی و ترکیبی به عنوان موضوعات این جشنواره است که علاقمندان می توانند تا 12 بهمن ماه آثار خود را به این جشنواره ارسال کنند.

 

مسئول اداره قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد تصریح کرد:  در این زمینه نیز آثار دریافت شده به صورت نمایشگاه از 17 الی 24 اسفندماه 96 در محل گنجینه فرهنگ و هنر یزد به نمایش گذاشته می شود.

 

دشتی خاطرنشان کرد: علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به وب سایت « www.yazdq.ir » مراجعه کنند.

 

شایان ذکر است جشنواره های بین المللی خوشنویسی به میزبانی استان خراسان رضوی و کاریکاتور توسط ستاد جشنواره آیات و جشنواره های سراسری آیات در سال جاری شامل : در رشته ی پوستر استان زنجان ،حوزه نقاشی استان گلستان ،حوزه تئاتر استان فارس ،حوزه فیلم شامل مستند کوتاه،داستانی ،مستند و انیمیشن استان بوشهر ،حوزه داستان نویسی جنوب استان کرمان ،حوزه شعر شامل انواع مختلف شعر استان لرستان، تصویرسازی استان همدان، نقاشیخط استان یزد و آواها و نغمات استان آذربایجان شرقی برگزار کننده جشنواره آیات خواهد شد.